Co roku rankingi najlepszych banków dla firm zmieniają się, dlatego jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą i zastanawiasz się nad wyborem firmowego banku, trafiłeś idealnie!

Mbank

Stoi na pierwszym miejscu w naszym rankingu jako najbardziej korzystny dla prowadzenia konta firmowego. Darmowe jest prowadzenie konta, przelewy oraz wpłaty i wypłaty w bankomatach dla spółek przez 12 miesięcy od założenia! Dodatkowe udogodnienia to promocje, jeśli regularnie opłacasz ZUS i US lub pakiet 100 gratisowych przelewów.

Idea Bank

Idea także proponuje 0 zł za prowadzenie konta i bezpłatne, standardowe przelewy przez internet, a oprócz tego uzyskali większą przewagę punktową w obsłudze klienta biznesowego niż pozostałe banki. Idea proponuje również wpłatomat, wygodną i bezpieczną formę wpłacania pieniędzy do banku z uzyskanej działalności, nielimitowany dostęp do coworku oraz preferencyjne warunki na terminale płatnicze. To świetny bank dla biznesmenów handlowych.

ING Bank Śląski

W ofercie dla przedsiębiorców ING oferuje konkurencyjnie do pozostałych zerowe koszty za prowadzenie kont. Dodatkowo oferuje korzystne pożyczki na dowolny cel i uwaga: darmowe prowadzenie księgowości oraz wygodny leasing.

Alior Bank dla własnej działalności

Dla wszystkich tych, którzy chcą uniknąć skomplikowanych struktur bankowych. Ich iKonto Biznes otrzymało w rankingach dużą ilość punków za zerowe koszty prowadzenia konta, korzystanie z bankomatów i wpłatomatów oraz za wydanie i korzystanie z karty. Za otworzenie konta dostaje się benefity pieniężne.

PKO Konto firmowe

Idealne dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rolników i freelancerów. Żadnych kosztów za prowadzenie konta, płaty i 30 pierwszych przelewów bankowych. W dodatku można uzyskać premię w wysokości 2000 złotych.